Zapya 3.2.4 (Android)

Zapya

Zapya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zapya, cihazlar arası kablosuz dosya paylaşımına ve veri yedeklemeye izin veren ücretsiz bir Android uygulaması.

Zapya, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz kullanabileceğiniz ufak boyutlu ve basit bir dosya paylaşımı ve transferi uygulaması. Mobil cihazınızda bulunan uygulama, müzik, fotoğraf ve diğer verilerinizi WiFi veya 3G bağlantısına ihtiyaç duymadan dilediğiniz bir cihazınızla hızlıca paylaşma imkanı sunan uygulamanın çapraz platform desteği sunması ise muazzam olmuş diyebilirim.

Birden fazla mobil cihaz kullanıyorsanız veya telefon / tabletinizdeki dosyaları bilgisayarınıza sıklıkla atan biriyseniz Zapya oldukça işinize yarayacak bir Android uygulaması. Android cihazınızdaki uygulama, müzik, fotoğraf ve videolarınızı ayrı ayrı görebileceğiniz uygulamada dilediğiniz dosyayı hızlı bir şekilde başka bir cihaza aktarabiliyorsunuz. Bunun için Bluetooth bağlantınızı etkinleştirmeniz yeterli oluyor.

Klasik dosya yöneticisi uygulamalarındaki gibi cihazınızdaki tüm dosyalara rahat bir erişim sunan Zapya’nın cihazlar arası kablosuz ve sınırsız veri transferi yapma seçeneği sunmasının yanında cihaz değişiminde büyük kolaylık sunan yedek alma seçeneği de mevcut. Kişilerinizin, kısa mesajlarınızın, uygulamalarınızın ve medya dosyalarınızın yedeğini alabildiğiniz gibi eski cihazınızdan yeni cihazınıza aktarma şansına da sahipsiniz.

Zapya, dosya transfer ederken kablo karmaşasından kurtarmasıyla, sınırsız ve yüksek hızda dosya transferine izin vermesiyle, cihazdaki tüm dosyaları kategoriler halinde göstermesiyle, eski cihazdan yeni cihaza geçiş yapanlar için yedekleme seçeneği sunmasıyla benzerlerinden ayrılıyor. Ücretsiz olmasıyla bir denenmeye hak ediyor.

YORUMLAR