Zeam Launcher

Zeam Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlar için kullanışlı launcher uygulamasıdır.

Zeam Launcher, Android marketlerinde bulabileceğiniz en hızlı ve hafif launcher uygulamalarından bir tanesi olabilir. Başlama ekranınızı özelleştirmek ve kişiselleştirmek için bir uygulama arıyorsanız, denemeye değer bir uygulama.

Hızlı ve hafif olmasının yanında aslında olması gereken bütün temel animasyon ve geçişlerle, bir launcher'da olması gereken bütün özelliklere de sahip. Uygulama öncelikle size kısayolların sırasını değiştirme, şeffaflık oranını ayarlama ve kısayol çubuğunda kaydırılabilir olmak üzere 6 adet uygulama bulundurma imkanı tanıyor.

Ayrıca uygulama ekran döndürme, 7 adet ekran seçeneği, çabuk erişmek için el hareketi seçenekleri ve diğer temel özellikleri de sunuyor. Minimalist bir tasarımla sunulan uygulamada ekranlar arasında geçişler sorunsuz, rahat ve hızlı.

Uygulamanın iki eksi yönü var; biri tema indirmek mümkün olduğu halde bunu yapmanın biraz zor olması ve diğeri de 3D uygulama tepsisi bulunmaması. Bu yüzden de yüzde yüz özelleştirilebilir olduğunu söyleyemeyiz.

Fakat her detay üzerinde söz sahibi olmak istemiyorum, bana telefonumu hızlandıracak minimalist bir launcher yeter diyorsanız, indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR