Camera MX

Camera MX

(Android)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Anlık efektler
Resim düzenleme
Seçenekleriniz
Zoom yapma
Kamera seçimi
Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 4 yıl önce

Android tablet ve akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz kamera uygulamalarından bir tanesi de Camera MX ve hem ücretsiz olması hem de pek çok gelişmiş özelliği bünyesinde barındırması sayesinde oldukça tercih edilirlerden bir tanesi haline geliyor.

Fotoğraflarınızı çekmeden önce direkt olarak canlı kamerayı efektlendirebilmeniz sayesinde nasıl bir sonuç elde edebileceğinizi kolayca görebiliyor ve hatta bu önizlemeler içerisine çerçeveler de ekleyebiliyorsunuz. Çekmenizin ardından optimize ettiğiniz fotoğraflarınızı kolayca sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir ve arkadaşlarınıza da gösterebilirsiniz.

Hem fotoğraf çekebilen hem de video kaydedebilen Camera MX uygulaması, 20'den fazla gerçek zamanlı efekte sahip ve video çekimleri konusunda herhangi bir süre sınırlamasına sahip değil. Ayrıca normal kamera uygulamalarının açılışlarının biraz uzun sürmesine karşın Camera MX'in hızlı başlatma tuşu sayesinde anında kameraya geçiş yapabiliyor ve hemen çekime başlayabiliyorsunuz.

Resimlerini düzenlemek isteyenler döndürme, ışık ayarları, kesme gibi basit editör işlemlerine yine uygulama içerisinden erişebilir ve en güzel hale getirebilirler. GPS verilerini de fotoğraflara işleyebilen uygulamanın hem ön hem arka kamera için otomatik deklanşör desteği de mevcut.

Camera MX için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 1,495
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.2 ve üzeri
Üretici:
Magix

Fotoğraf ve Video Popülerleri

 1. TubeMate YouTube Downloader
  TubeMate YouTube DownloaderAndroid İçin YouTube Video İndirme Uygulaması
 2. SnapTube
  SnapTubeAndroid için Ücretsiz Video ve Müzik İndirici
 3. YouTube
  YouTubeAndroid İçin Resmi YouTube Uygulaması
 4. VivaVideo
  VivaVideoAndroid için Ücretsiz Video Düzenleme Uygulaması
 5. Trickpics
  TrickpicsAndroid İçin Müstehcen İçerik Sansürleme Uygulaması