iPhone 8
Gangstar New Orleans

Gangstar New Orleans

(iOS)
Editör Puanı: 5/5
5
Gangstar New Orleans
Gangstar New Orleans
Gangstar New Orleans
Gangstar New Orleans
Gangstar New Orleans

iPhone ve iPad İçin GTA Benzeri Açık Dünya Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 6 ay önce

Gameloft, GTA severleri coşturacak bir oyunla karşımızda.

Gangstar New Orleans, ücretsiz indirip oynayabileceğiniz GTA benzeri açık dünya tabanlı aksiyon – macera oyunu. iOS platformunda Gameloft imzasını taşımasıyla öne çıkan yapımda büyüleyici New Orleans şehrinin sokaklarında aksiyon dolu saatler geçiriyoruz. Polislerle çatışma, çetelerle karşı karşıya gelme, araç bombalama ve daha nice olaya karışıyoruz.

New Orleans şehrinde olma sebebimizi açıklayan etkileyici bir sahneyle girişin yapıldığı oyunda azılı suçlular arasına girmeye çalışan bir karakterin yerine geçiyoruz. İlk bölümde palyaço kılığına bürünen karakterimiz iş üstünde yakayı ele veriyor ancak korumaları atlatıp bulunduğu yerden kaçmayı başarıyor. Akabinde çeteler karşısına çıkıyor. Onları atlattıktan sonra soygunun gerçekleştiği binayı havaya uçurup olay yerinden uzaklaşıyor. Bu olayın ardından karakterimizin yüzünüzü görüyoruz ve 6 karakter arasından seçim yapmamız isteniyor.

Bir yandan verilen zorlu görevleri tamamlamaya çalışırken diğer yandan kendi silah depomuzu kurup bölgemizi savunmaya çalıştığımız açık dünya oyununda silah, araç, gangster sayısı bir hayli fazla. Keskin nişancıdan patlayıcı uzmanına çok sayıda kimliğe bürünebiliyoruz.

AAA kalitesinde grafikler sunan oyunda aldığımız görev üst bölümde yazarken neden o görevin bize verildiğine ilişkin konuşmaları da içeren diyaloglar alt bölümde yansıtılıyor. Bu noktada oyunun Türkçe dil desteğine sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Diyalogların Türkçe olması yabancı dil bilmeyenler için hikayeyi anlayabilmek açısından önemli. Bunun dışında sol üstte haritamız yer alıyor. Silah seçimini de sağ üstten yapıyoruz. Karakterimizi de sol alttaki analog ile yönetiyoruz. Araca bindiğimiz vakit te sol ve sağ yandaki butonları kullanıyoruz.

Gangstar New Orleans için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
9 / 5,792
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:
iOS 8.0 ve üzeri
Üretici:
Gameloft

Aksiyon Popülerleri

 1. Pokemon GO
  Pokemon GOiPhone ve iPad İçin Pokemon Oyunu
 2. Grand Theft Auto 3
  Grand Theft Auto 3iOS İçin Mobil Macera Oyunu
 3. Grand Theft Auto: San Andreas
  Grand Theft Auto: San AndreasiPhone ve iPad için GTA San Andreas Oyunu
 4. Tasty Blue
  Tasty BlueiPhone ve iPad için Eğlenceli Balık Avlama Oyunu
 5. Shadow Fight 2 Special Edition
  Shadow Fight 2 Special EditioniPhone ve iPad İçin Dövüş Oyunu

Gangstar New Orleans Eski Sürümleri