400 Dolarlık Google Earth Pro, Artık Ücretsiz!

400 Dolarlık Google Earth Pro, Artık Ücretsiz!

Standart sürümüne göre çok daha yüksek çözünürlükte görüntüler sunan, farklı kabuklar üzerinde inceleme şansı veren ve en önemlisi, bu sürümü satın alacak şirketlerin neredeyse tüm haritalandırma ihtiyacını karşılayabilen yazılım, Google'ın hazırladığı lisans formunu doldurmanız kaydıyla artık ücretsiz. 3D olarak hazırlanmış binlerce yapının olduğu Google Earth'de pro sürümüyle 4800×3200 çözünürlüğünde resimler alınıp, video kaydı da yapılabiliyor. Ayrıca binlerce adresin bulunduğu veri tabanına da erişim sağlamam mümkün oluyor.

Google her ne kadar Google Earth Pro'yu ücretsiz hale getirse de, tedbiri elden bırakmayarak bir lisans formu doldurmayı zorunlu tutuyor, zira çok detaylı harita bilgileri sunan yazılımın kontrolden çıkmasını hiç bir firma istemez.  Lisans formunu doldurulduktan bir süre sonra, Google tarafından lisans anahtarı mailinize gönderilmekte.

Not: Google Earth Pro'yu kullanmak için artık kayıt olmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla Google Earth Pro'yu bilgisayarınıza indirmek, kendi mail adresinizi kullanarak giriş yapmak ve "GEPFREE" ücretsiz ürün anahtarını etkinleştirmek.

WhatsApp Sesli Görüşme Özelliğini Bazı Kullanıcılara Açtı

YORUMLAR