Facebook Messenger'ın Gizli Basketbol Oyununu Oynamak İster miydiniz?

Facebook Messenger'ın Gizli Basketbol Oyununu Oynamak İster miydiniz?

Facebook'un popüler mesajlaşma servisi Facebook Messenger'a son gelen güncelleme ile oldukça ilginç bir özellik eklendi. Artık messenger uygulaması üzerinden basketbol oyunu oynayabileceğiz.Daha önceden Google'ın arama motoru ve internet tarayıcısı Google Chrome üzerinde çeşitli eğlenceli oyunlara yer verdiğine tanık olmuştuk. Görünen o ki Facebook da kullanıcılarına bu tür küçük sürprizler hazırlamaya niyetlenmiş. Facebook Messenger'ın son sürümünün içerisine mini bir basketbol oyunu yerleştirilmiş. Eğer bu oyunu oynamak istiyorsanız mobil cihazınızda Facebook Messenger'ın en güncel sürümünün olması gerekiyor:

Şu an için sadece mobil cihazlarda oynanabilen bu küçük basketbol oyunu bir şut atma yarışması şeklinde hazırlanmış. Messenger basketbol oyununu oynamak için ilk önce oyunu farklı bir yolla açmanız gerekiyor; çünkü oyun gizlenmiş bir yapıda. Bu iş için ilk önce Messenger üzerinde bir yazışma başlatın ve emoji eklemek için aşağıdaki resimde işaretlediğimiz bölüme dokunun:

Bu adımdan sonra aşağıdaki resimde işaretlediğimiz yerlere numara sırasını takip ederek dokunun:

İlk olarak doğru emoji kategorisini seçin ve bu kategori altındaki basketbol topu emojisini bularak yazışmaya ekleyin. Yazışmaya eklediğiniz basketbol topu emojisinin üzerine dokunun ve oyunu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler!

Facebook Messenger'ı Daha Verimli Kullanabileceğiniz 5 İpucu

YORUMLAR