LINE'dan Sticker Severlere Özel Mobil Uygulama: LINE Stickers

LINE'dan Sticker Severlere Özel Mobil Uygulama: LINE Stickers

Popüler ücretsiz mesajlaşma uygulaması LINE, ülkelere özel hazırladığı çıkartmalardan (sticker) ayda 10 milyon dolardan fazla para kazanıyor. Bu başarısını mobil platformlara taşımak istiyor olacak ki LINE Stickers uygulamasını yayınladı. iPhone ve Android kullanıcıları için ücretsiz olarak yayınlanan uygulamada hali hazırda 1 milyona yakın LINE kullanıcılarına özel çıkartma bulunuyor.

Aylık 170 milyon aktif kullanıcısı, 10 milyon da kayıtlı kullanıcısı bulunan LINE, çıkartmaları ile ünlü ve sadece çıkartmalardan her ay 10 milyondan fazla kazanç elde ediyor. Sadece LINE kullanıcılarına sunulan çıkartmalar yerel olarak sunulduğundan her ülkedeki kullanıcı o ülkeye özgü çıkartmaları mesajlarında kullanmanın keyfini sürebiliyor. Peki ya 1 milyona yakın çıkartmanın tek bir uygulamada toplandığını söylesek. LINE Stickers adı ile iPhone ve Android platformunda karşımıza çıkan uygulamada 1 milyona yakın çıkartma bulunuyor ve bu çıkartmalara her gün bir yenisi ekleniyor.

LINE hesabı ile ilişkilendirilerek kullanılabilen Stickers uygulamasında çıkartmalar kategorilere ayrılmış ve özel çıkartma arayanlar için bir arama bölümü konulmuş. Her ülkeden LINE kullanıcısı tarafından iliştirilmiş etiketler kullanıcının zaman akışını oluştururken, bu etiketler beğenilebiliyor ve etiketlere yorum gönderilebiliyor. Bunun yanında popüler etiketlerin listelendiği bir sekme bulunuyor. LINE en çok beğenilen etiketlerin yer aldığı bu bölüme Etiket Kralı adını vermiş.

LINE’ın çıkartma severlere özel hazırladığı LINE Stickers uygulamasını aşağıdaki bağlantıları kullanarak mobil cihazına yükleyebilir ve deneyebilirsiniz:

LINE, Türkiye'de 10 Milyon Kayıtlı Kullanıcıya Ulaştı

YORUMLAR