Super Mario Bros. Wonder'ın Oynanış Videosu Yayımlandı

Merak içerisinde beklenen Super Mario Bros. Wonder'ın oynanış videosu yayımlandı. Peki, yeni Super Mario oyunu ne zaman çıkacak? İşte detaylar!

Satışa sunulmaya hazırlanan Super Mario Bros. Wonder'ın oynanış videosu paylaşıldı. Yayımlanan video, oyunun grafikleri, oynanış sistemi ve atmosferi hakkında bilgi sahibi olmamıza imkân tanıyor. Peki, yeni Super Mario oyunu neler sunacak?

Super Mario Bros. Wonder'ın Oynanış Videosu Paylaşıldı

Uzun bir süredir merak içerisinde beklenen Super Mario Bros. Wonder oyunu için yeni bir video yayımlandı. Nintendo for America YouTube kanalı üzerinden paylaşılan videoya göre oyunda Mario'nun yanı sıra Prenses Peach, Luigi, Prenses Daisy dahil olmak üzere çeşitli karakterler kontrol edilebilecek.

Yeni Super Mario oyununda 4 kişiye kadar co-op desteği de bulunacak. Oyuncular karakter seçiminin ardından birlikte oynamaya başlayabilecek. Videoya göz attığımızda bölümlerin çok başarılı bir şekilde tasarlandığını görüyoruz.

Arkadaşlarla oynanacak oyunlar arasında yerini almaya hazırlanan Super Mario Bros. Wonder'da oda açma imkânı da sunulacak. Oyuncular ister kendi odalarını açabilecek ister diğer oyuncuların açtığı odalara katılabilecek.

Yeni videonun görüntülenme sayısı kısa sürede 777 bine ulaştı. 6 dakika 35 saniye uzunluğundaki videoya 2 binden fazla yorum yapıldı. Söz konusu videoyu yukarıda yer alan oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Nintendo Switch 2 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi
TEKNOLOJİ

Nintendo Switch 2 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Nintendo’dan beklenen yeni oyun konsolu Switch 2 ile ilgili haberler piyasada büyük bir yankı uyandırıyor. Uzun zamandır Nintendo kullanıcılarının beklediği bu konsolun etkileyici bir oyun performansı sunması hedefleniyor.

Super Mario Bros. Wonder Çıkış Tarihi

Çok sayıda oyuncu tarafından merak içerisinde beklenen Super Mario Bros. Wonder oyunu 20 Ekim 2023 tarihinde Nintendo Switch platformuna çıkacak.

Steam'de Popüler Oyunlarda %90'a Varan İndirim: Bu Fırsat Kaçmaz!
OYUN

Steam'de Popüler Oyunlarda %90'a Varan İndirim: Bu Fırsat Kaçmaz!

Steam'de başlatılan kampanya kapsamında popüler oyunlar çeşitli oranlarda indirime girdi.

Yeni Super Mario oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR