Anime HD Stream 2

Anime HD Stream 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 76
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ocean68 Studio

Anime HD Stream 2 ile Windows Phone telefonunuzda binlerce anime filmi ücretsiz ve hd kalitede izleyin.

Anime HD Stream 2, Windows Phone telefonunuzdan binlerce animeyi hd kalitede hem de ücretsiz olarak izleyebileceğiniz bir uygulama. Her türde animeyi bulabileceğiniz uygulamada animelerinizi adlandırma ve liste oluşturma şansına da sahipsiniz.

Canınız mobilde anime film izlemek istediğinde web sayfaları arasında kaybolmadan binlerce animeye anında ulaşabileceğiniz uygulamada Naruo Shippuuden, One Piece, Hunter x Hunter, Fairy Tail, Sword Art Online, Bleach, Dragon Ball Z, Detective Conan, Avatar: The Last Airbender gibi dünya genelinde en çok izlenen animeleri yüksek kalitede bulabiliyorsunuz. İnternet bağlantınızın yavaş olduğu durumlarda kaliteyi aşağı çekerek anime keyfini takılmadan izleme şansınız da var.

Animeleri tür ve ay bazında listeleyen, animeler hakkında bilgi sunan (yapım yılı, türü, karakterler, konusu) Anime HD Stream 2’de animeler İngilizce altyazı ile sunuluyor. (Keşke Türkçe seçeneği de olsaydı demeden edemiyor insan) Altyazı gömülü olarak geldiğinden kapanmıyor. İzleme ekranında dikkat çeken diğer nokta da video sunucu seçeneği. Animeyi izlerken sorun yaşadığınız durumlarda sunucu değişikliğine giderek anime keyfinize devam edebilirsiniz.