Facebook

Facebook

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 140,033
  • DOSYA BOYUTU 1.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Facebook

Facebook indir, Windows 10 için Facebook uygulaması indirerek, işletim sisteminiz üzerinden rahatça Facebook kullanabilir, masaüstünden paylaşımları görebilirsiniz.

Facebook indir diyerek edinebileceğiniz Facebook Windows 10 uygulaması, popüler sosyal medya platformunun masaüstü sürümüdür. Facebook uygulaması ile birlikte arkadaşlarınızın paylaşımlarını işletim sisteminize uygun olarak tasarlanan uygulamayla rahatça görebileceğiniz gibi bu uygulama üzerinden paylaşım yapabilir, videolar izleyebilir, yazılar okuyabilirsiniz. Facebook üzerinde yapabileceğiniz neredeyse her şeyi yapma imkanı sunan Windows 10 için Facebook uygulaması, kolay kullanımıyla dikkat çekmesinin yanı sıra sade ve göze hoş gelen tasarımıyla da oldukça beğeniliyor. 

Facebook indir

Windows 10 için Facebook uygulaması ile Başlangıç ekranınızdan Facebook haber kaynağınıza doğrudan erişim sağlayabilir, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalabilirsiniz. Windows 8’in modern yüzünün yansıtıldığı uygulama oldukça sade bir tasarıma sahip olduğunudan kullanımı oldukça kolay.

Sol bölümü kulanarak haber akışınıza, mesajlarınıza, etkinliklerinize, arkadaşlarınıza ve albümlerinize erişebiliyorsunuz. Yeni bir gönderi oluşturmak, fotoğraf eklemek veya yer bildiriminde bulunmak için gerekli butonlar haber akışınızın en üstünde yer alıyor. Sağ bölümde bulunan sohbet panelini kullanarak çevrimiçi ve çevrimdışı arkadaşlarınızı görebilir, sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Sağ üst köşeden ise arkadaşlık isteklerinizi, mesaj kutunuzu ve bildirimlerinizi takip edebiliyorsunuz.

Facebook uygulaması nasıl kullanılır?

Facebook indir aramasının ardından edindiğiniz yazılımda, Facebook.com üzerindeki rahatsız edici reklamların yer verilmediği uygulamada Windows logo tuşu + I tuş kombinasyonunu kullanarak açtığınız Ayarlar menüsünden Hesap ayarlarınıza, Gizlilik ayarlarınıza ve Yardım merkezine erişebiliyorsunuz.

Erişimi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ve şfreniz otomatik olarak girildiğinden, kolayca sisteme girişe yapabiliyor ve Facebook'u kullanabilirsiniz. Giriş işlemleriyle birlikte Facebook uygulamasının tüm güzellikleri karşınıza gelirken, internet tarayıcınız üzerinden yapabildiğiniz her şeyi Windows 10 üzerinden de yapabiliyorsunuz. 

Facebook özellikleri

Facebook indir aramasıyla gelen ve Türkçe dil desteği sunan Windows 10 için resmi Facebook uygulamasının başlıca özellikleri:

• Arkadaşlarınızın neler paylaştığını görün.
• Durum güncellemesi yapın, fotoğraf ve video paylaşın.
• Sohbet edin ve grup sohbetlerine katılın.
• Arkadaşlarınız gönderinizi beğendiğinde ve yorumladığında bildirim alın.