AppDeals

AppDeals

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 117
  • DOSYA BOYUTU 1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ahead Solutions

AppDeals uygulaması ile indirime giren veya ücretsiz olan uygulamalardan anında haberdar olabilirsiniz.

AppDeals, Windows Phone Mağazası'nda fiyatı düşen veya ücretsiz olan uygulamalardan anında haberdar olmanız için geliştirilmiş bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı Windows Phone'lu telefonunuza yükleyerek popüler ücretli uygulamaları uygun fiyata ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

AppDeals uygulaması, doğrudan uygulamanın üreticisi ve geliştirici tarafından gönderilen günlük uygulama indirmelerini push bildirim olarak anında iletir. Böylelikle popüler ücretli uygulamalarda %70'e varan indirim yapıldığında veya tamamen ücretsiz olduğunda anında haberdar olur ve fiyatından ötürü vazgeçtiğiniz uygulamaları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz olan ve reklam içermeyen uygulamanın arayüzü oldukça sade tasarlanmış Uygulamalarda yapılan son indirimleri anbean takip edebildiğiniz last deals ve uygulamalara dair haberler erişebileceğiniz app news bölümlerinden oluşan AppDeals'ı dilerseniz ana ekranınıza sabitleyebilir, son fırsatları uygulamayı açmadan takip edebilirsiniz. İndirimdeki uygulamaları sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Windows Phone platformunda indirme giren ve ücretsiz olan uygulamaları anında ileten bir uygulama arıyorsanız AppDeals tam size göre.