MSN Sports

MSN Sports

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 168
  • DOSYA BOYUTU 6.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

MSN Sports, spor dünyasındaki gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz bir Microsoft uygulaması.

MSN Sports, Microsoft’un Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarına ön yüklü sunduğu spor uygulaması. En çok takip edilen spor dalı futbolun yanında basketbol (NBA heyecanı dahil), motor sporları (F1, Nascar, MotoGP), golf, beyzbol, buz hokeyi, tenis, Amerikan futbolu karşılaşmalarını takip edebileceğiniz uygulama tamamen Türkçe arayüz ile geliyor.

MSN Sports, Windows platformundaki en kapsamlı spor uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Spor Toto Süper Lig, Premier Lig, La Liga heyecanını takip edebileceğiniz Futbol bölümü, Formula 1 yarışları, nefes kesen maçlara ev sahipliği yapan NBA, buz üzerinde kıran kırana maçların oynandığı NHL, Tenis dahil onlarca sporu tek bir uygulama üzerinden takip edebiliyorsunuz. Üstelik spor dallarını ve takım seçimini kendiniz seçebildiğinizden sadece ilgilendiğiniz / yakından takip ettiğiniz karşılaşmalar ana ekranınıza yansıtılıyor.

MSN Sports, Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınız üzerinden dünya genelinde spor dünyasında olan biteni en hızlı ve doğru biçimde öğrenebileceğiniz eşsiz bir uygulama.