AppProtector

AppProtector

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 874
  • DOSYA BOYUTU 0.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CreativeSol

AppProtector Symbian cihazlar üzerinde çalışan bir uygulama kilitleme aracıdır.

AppProtector isimli bu faydalı uygulama Symbian işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz bir uygulama gizleme aracıdır. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu uygulama kullanıcılara başkalarının görmesini istemedikleri uygulamaları gizleme imkanı sağlıyor.

Bildiğiniz gibi mobil cihazlara birçok farklı kategoride uygulama yükleyebiliyoruz. Fakat bunlardan bazılarını cihazınıza göz atmak için birkaç dakikalığına elinizden alan kullanıcıların görmesini istemeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda en pratik çözüm o uygulamayı silmekmiş gibi görünse de aslında bu işi çok daha kolay yoldan tamamlayabilen bir uygulama mevcut.

AppProtector’ı kullanabilmek için öncelikle cihazınıza yüklemeniz ve kilitlemek istediğiniz uygulamaları uygulama içerisinden seçmeniz gerekiyor. Kilitlediğiniz uygulamalar belirlemiş olduğunuz şifreyi girmeden asla ulaşılabilir olmuyor. Bu sayede kısa süreli ziyaretçiler özel dosyalarınıza erişim sağlayamıyor.

Genel olarak hem kolay kullanım özellikleri hem de önemli bir amaca hizmet etmesiyle öne çıkan AppProtector’ı Symbian cihaz kullanıp da uygulamalarına izinsiz erişimleri engellemek isteyen kullanıcılara öneriyorum.