Canlı TVim

Canlı TVim

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 369
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tarık Kadir GENCAL

Canlı TVim, tv kanallarını canlı olarak izleyebileceğiniz ve yayın akışlarını takip edebileceğiniz bir tv uygulamasıdır.

Canlı Tvim, Türkiye’de yayın yapan televizyon kanallarını telefonunuzda ücretsiz olarak izleyebileceğiniz ve yayın akışlarını takip edebileceğiniz bir mobil uygulamadır. Şu anda yaklaşık 40 TV kanalını hiçbir donma, yavaşlama sorunu yaşamadan izleyebilirsiniz.

Basit tasarlanmış kullanıcı arayüz üzerinden dilediğiniz tv kanalını hızlıca açabilir ve yüksek kalitede hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Ulusal, Yerel, Haber, Spor, Belgesel, Sinema, Çocuk, Dini ve Müzik içerikli tv kanallarını ayrı ayrı görmenize de imkan tanıyan uygulamada hatırlatıcı özelliği de bulunuyor. Takip ettiğiniz programları kaçırmamanızı sağlayan bu işlevin en güzel yanı ise uygulama kapalı olsa dahi çalışması. Bunun dışında uygulama en sık izlediğiniz programlara daha rahat ulaşmanız için de favorilere ekleme seçeneği sunuyor.

Sonraki güncellemelerle daha fazla tv kanalı izleme imkanı sunacak oan Canlı Tvim, kanallarda yaşanan sorunların düzeltilmesi veya yeni kanal için güncellemeye gerek duymayan, HdTv uygulamasına alternatif bir tv uygulaması.