CycloMeter

CycloMeter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13
  • DOSYA BOYUTU 8.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PartnerInFlight Industries

CycloMeter, dış ortamda gerçekleştirdiğiniz spor aktivitelerinizi kaydedebileceğiniz bir Windows Phone uygulaması.

CycloMeter, günlük spor aktivitelerinizi kayıt altına alabileceğiniz Windows Phone uygulamalarından biri. Koşu, bisiklet, yürüyüş gibi temiz havada gerçekleştirdiğiniz aktivitileri kayıt altına alabileceğiniz uygulama ile geçmiş kayıtlarınızla karşılaştırarak kendinizi motive olabilirsiniz.

Windows Phone platformundaki en iyi egzersiz takip uygulamalarından biri diyebileceğim CycloMeter, aslında bisitletçiler için tasarlanmış bir uygulama. Zaten uygulamayı açtığınızda gerek haritadaki seçeneklerden gerekse de diğer ayarlardan bunu rahatlıkla anlayabiliyorsunuz. Tabii ki koşu, yürüyüş ve diğer aktiviteleriniz için de kullanabilirsiniz ancak dediğim gibi bisiklet kullanan biriyseniz çok daha efektif bir uygulama.

Akıllı bileklik olmadan kullanabileceğiniz egzersiz takip uygulamasının verileri oldukça detaylı kaydettiğini söyleyebilirim. Toplam mesafeniz, yaktığınız kalori miktarı, egzersiz zamanınız, mevcut ve ortalama hızınız gibi ihtiyaç duyacağınız verilere tek bir ekrandan ulaşabiliyorsunuz.

Çevrimdışı harita deneyimi sunan yeni Nokia Map (Nokia Haritalar) uygulamasından faydalanan CycloMeter’ın en önemli özelliklerinden birisi bataryadan oldukça az yemesi. Bildiğiniz üzere bu tür uygulamalar verilerinizi kaydedebilmek için sürekli olarak cihazınızı açık konumda bırakır ve bataryayı adeta emer. Ancak bu uygulamada telefonunuz kapalı olsa dahi verileriniz kaydediliyor.