Dizi Makinesi

Dizi Makinesi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,226
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici vinou5

Dizi Makinesi uygulaması ile yabancı dizileri hd kalitede izleyebilirsiniz.

Yabancı dizileri takip eden biriyseniz Dizi Makinesi adlı uygulama tam size göre. En çok izlenen yabancı dizileri yüksek kalitede ve ücretsiz olarak sunan uygulama henüz geliştirilme aşamasında olmasına rağmen oldukça başarılı.

Dizi Makinesi, favori yabancı dizilerinizi Windows Phone akıllı telefonunuzdan izleyebileceğiniz zengin içerikli bir uygulama. Dizinizin istediğiniz sezonunu hd kalitede ve takılmadan izleme keyfine varacaksınız. Her bölüm için alternatif izleme kaynakları sunulduğundan dizi keyfiniz hiçbir zaman başlamadan bitmeyecek.

Dizi Makinesi uygulaması ile dizilerin IMDB puanlarına ve izlenme sayılarına da ulaşabiliyorsunuz. Yeni bir diziye başlamak istiyor ancak hangi diziyi izleyeceğinize karar veremiyorsanız dizileri IMDB puanına göre sıralayabilirsiniz. Dizilerin izlediğiniz bölümünü işaretleme şansına da sahipsiniz.

Dizi Makinesi uygulamasındaki dizileri izlemek için aktif internet bağlantınızın olması gerekiyor. Dizi indirme özelliği şu an için bulunmamakta ancak ilerleyen güncellemelerle ekleneceği geliştirici tarafından belirtilmiş.