Dress Me Up

Dress Me Up

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 45
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Exandus

Windows Phone kullanan genç kızların modaya ilk adımları olabilecek ücretsiz bir uygulama.

Moda dünyasına ilk adımını atmak isteyen genç kızların hoşunma gidecek bir uygulama olan Dress Me Up, genç kızların kendi gardropları için arzu edecekleri kıyafet çeşitliliğini bir konu mankeninde denemelerini sağlıyor. 5 farklı avatar üzerinden size en çok benzeyen kişiyi seçip farklı kıyafetlerden oluşan kişisel kombininizi oluşturmanız mümkün. Burada amaç hem kendi stil duygunuzu ortaya çıkarmak hem de bundan sonra almak isteyeceğiniz kıyafetler konusunda fikir sahibi olmak.

Ne yazık ki avatarlarda ten rengi, gözler ve saç modeli değişikliğine gidemiyoruz. Bu özellik de olsaymış uygulama tam puan da alabilirmiş ancak bunun yerinde Dress Me Up, adından da anlaşılacağı üzerinde daha çok giyim konsepti konusunda yardımcı olmaya odaklanmış özellikler sunuyor. Komple kostümler arasından seçim yapma şansınızın olduğu gibi, alt giyim için pantolon, şort, etek, çorap ve ayakkabı çeşitleriniz varken üst kısımda bluz, t-shirt, kazak, penye, ceket ve benzeri kategoriler mevcut. Gözlük, şapka ve takı gibi aksesuarlar da kombinlerinizi tamamlayacaktır.

Ücretsiz olan bu Windows Phone uygulamasında tasarlamış olduğunuz kıyafet kombinasyonlarını kaydedip albümden inceleme şansınız var. Moda ruhunuz sizi bir şeyler denemeye davet edebiliyorsa bu uygulama ile giyim zevkinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.