Duck Tales Cartoons Free

Duck Tales Cartoons Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Enigma

Varyemez Amca ve arkadaşlarının tüm bölümlerini ücretsiz olarak izlemenizi sağlayacak ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

Varyemez Amca çizgi film serisi 30 yaş altı olanların hatırlamakta güçlük çekeceği bir fenomen olsa da Türkiye'de de zamanında çocukları televizyon başına kilitleyen bu Disney karakterleri bugün yayın hayatına son vermiş olabilir. Ama Amerika'da ikinci baharını yaşayan seri, 89 yılında çıkan oyunun 25'inci yıl remake versiyonuyla da büyük ilgi gördü. Sizin de böyle bir klasiği tekrar izleme isteğiniz varsa Windows Phone için çıkmış olan Duck Tales Cartoons Free isimli bu uygulamayı kaçırmayın.

Duck Tales serisini orjinal seslendirmeleriyle takip edebileceğiniz bu uygulamanın içerisindeki çizgi film, çocuğunuz varsa, onların da İngilizcelerini geliştirmelerinde yardımcı olacaktır. Günümüzde kalitesi oldukça düşük olan yapımları izlediği için çocuğunuza üzülüyorsanız daha iyisini ona sunmak artık sizin elinizde. Böylece kendi klasiklerinizi izletip aranızda yeni bir bağ oluşturmanız da mümkün olacak.

Uygulamanın kullanımı son derece basit. Arayüz içerisinde yerleştirilmiş olan küçük görsellerde bölümlerden görüntüler var altlarında hem bölümlerin ismi hem de numaralı sıralaması yazıyor. Dolayısıyla bir dahaki kullanımda kaldınığınız yerden devam etmek konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Tam ekran ve yatay açıyı destekleyen uygulama ile eğlenceli bir seyir keyfi sizi bekliyor. Tamamen ücretsiz bir uygulama olan Duck Tales Cartoons Free oynattığınız bölümler içerisinde reklam görüntülerine yer verebilir ama bunları ortadan kaldırmak için uygulama içi satın alma seçeneğiniz de var.