FingerPrint Lockscreen

FingerPrint Lockscreen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 80
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sparklife.inc

Windows Phone kilit ekranınıza parmak izi tarayıcılı bir sistem görüntüsü verebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Windows Phone kilit ekranından sıkılanlar için hazırlanmış bir uygulama olan FingerPrint Lockscreen, aslında parmak izinizi tarayarak kimliğinizi anladığı için telefonun açılmasını sağlayan bir uygulama değil. Daha çok görüntü ve şaka amaçlı olarak hazırlanmış bir uygulama olarak göz atmayı önerdiğim bu çalışma, itiraf etmeliyim ki, bilim kurgu dünyasından hoşlananların gözüne hitap etmesini biliyor.

Görsel olarak teknolojinin son harikası izlenimini yaratmaya çalışan uygulama bizlerin ancak CSI dizilerinden alışık olabileceğimiz bir izlenim yaratıyor. Bilemediniz, 90'lı yılların Cyborg temalı aksiyon filmleri örnek alınmış diyebiliriz. Ama durum da ne yazık ki sadece bundan ibaret. En azından ses efekti de olsaydı bu işin havasına daha çok girmeniz mümkün olabilirdi.

Siz bu uygulamaya kanmadınız tabii ki ama Windows Phone konusunda bilgisi olmayan arkadaşlarınızı neden kandırmayasınız? İşin bu tarafından hesaplanınca aslında eğlence payı olan bu uygulama ücretsiz olarak kullanılabiliyor.