Flintstones Cartoons Free

Flintstones Cartoons Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 137
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Enigma

Çakmaktaş Ailesinin tüm bölümlerini ücretsiz olarak izlemenizi sağlayacak ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

Çakmaktaş ailesinin sevilen çizgi film bölümlerini televizyonda bulma gibi bir şansınızın kalmadığı gerçeğiyle yüzleşme vakti geldi. Peki o halde neden farklı yollar aramayasınız? Windows Phone için çıkan Flintstones Cartoons Free isimli uygulama ile tüm sevilen bölümleri orjinal seslendirmeleriyle takip etmeniz mümkün. Yaş büyüdükçe daha keyif veren bir seri olan Çakmaktaşlar bu süre zarfında gelişen İngilizce becerinizle daha çok keyif verecektir.

Evde İngilizce öğretmek istediğiniz bir çocuğunuz mu var? Günümüz çizgi filmlerini çocuklarınıza izletmekten yana değil misiniz? Sizi suçlayamam. Kendi adıma konuşayım, yeni nesilin çok kötü şeyler izlediğine tanık oldum. Eski klasiklerle çocuğunuzu tanıştırıp İngilizce eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. Uygulama arayüzü çocukların da kolay anlayacağı bir şekilde tasarlanmış. Ufak karelerle ayrılan bir panelde numaralı ve isimli olarak bölümlere ulaşabiliyorsunuz. Tek sıkıntı belki de arada sırada beliren reklam sayfaları.

Yatay açıda tam ekranı destekleteyen Flintstones Cartoons Free tamamen ücretsiz. Uygulama içi satın alma ile reklamları kaldırabiliyorsunuz. Windows Phone ile Çakmaktaş ailesinin macerasını baştan sona izlemek istiyorsanız bu uygulamayı kaçırmayın.