Flixster

Flixster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,774
  • DOSYA BOYUTU 2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Flixster Inc.

Flixster, Android ve iOS'tan sonra Windows Phone platformuna da gelen başarılı bir film uygulamasıdır.

Flixster, filmler hakkında herşeyi takip edebileceğiniz güzel bir uygulama olarak tasarlanmış. Android ve iOS sürümlerinden sonra Windows Phone'lar içinde çıkartılan versiyonu sayesinde, filmseverler vizyondaki ve vizyona yeni çıkabilecek filmleri yakından takip edebilecekler.

Uygulamayı kullanarak filmlerin HD kalitesindeki trailerlarını izleyebilir ve hakkında yapılan incelemelere ulaşabilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmler hakkında geniş çaplı bilgi alabileceiniz Flixster üzerinde, kendinize izlemek istediğiniz filmler ile bir liste oluşturabilirsiniz.

Vizyona çıkmamış filmleri takibe alarak vizyona çıktığında uygulama tarafından otomatik olarak bildirim alırsınız. Bu sayede izlemek istediğiniz filmlerin çıkışını asla kaçırmamış oluyorsunuz.

Uygulama içerisinde bulunan en iyi filmler listesinden yararlanarak daha önce izlemediğiniz iyi filmlere ulaşmak mümkün. Önceden satın almış olduğunuz koleksiyonunuzda bulunan filmleri bu uygulama ile indirebilirsiniz.

Microsoft'un servisi Bing ile entegre olan uygulama sayesinde istediğiniz filmleri kolayca aratabilirsiniz. Ayrıca ses komutu ile de film aratmak mümkün.

Ücretsiz olan uygulamayı hemen indirerek, kulanmaya başlayabilirsiniz.