Game Calendar

Game Calendar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JimmyRespawn

Game Calendar ile PC ve konsollara çıkış yapacak oyunları Windows Phone cihazınızdan takip edebilirsiniz.

Game Calendar, sıkı bir PC veya konsol oyuncusu iseniz Windows Phone telefonunuzda kesinlikle bulundurmanız gereken bir uygulama. PC, PlayStation ve Xbox oyun konsollarına çıkan oyunları takip edebildiğiniz uygulama, beklediğiniz oyun çıktığı anlık bildirimle anında haberdar ediyor.

Sadece Windows Phone platformunda çıkan ve eşi benzerini görmediğim bir uygulama diyebileceğim Game Calendar, PC ve konsol oyunları (Xbox 360, Xbox One, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4 için hazırlanan oyunlar) çıkış tarihlerini takip etmenize imkan tanıyor. Ayrıca hatırlatma eklediğiniz vakit beklediğiniz oyun raflardaki yerini aldığında haberdar ediliyorsunuz.

Reklamlarla dolup taşmayan ücretsiz olarak indirip kullanabildiğiniz Oyun Takvimi uygulamasında filtre seçeneği de mevcut. Bu sayede konsol ve pc oyuncusu olarak dilediğiniz platformdaki oyunların listelenmesini sağlayabiliyorsunuz.

Oyunları takip etmek için harika bir uygulama olan Game Calendar’ın eksik yanları da yok değil. Oyunların kapak görselleri ve platformları haricinde bir şey gösterilmiyor. Sistem gereksinimlerini öğrenebilsek, oynanışı da içeren tanıtım videoları olsa, sonraki senelerde çıkacak oyunlar da listelense bambaşka olurmuş. Bu haliyle de eşsiz lakin uygulamayı indirdiğinizde bir güncelleme istediğinin farkına varıyorsunuz.