gnçtrkcll

gnçtrkcll

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 826
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Turkcell

gnçtrkcll, Turkcell'in genç abonelerine özel hazırladığı resmi uygulamasıdır.

gnçtrkcll, Turkcell’in 26 yaş altı abonelerine özel olarak hazırladığı eğlence uygulamasıdır. Genç Paketlerden birini kullanıyorsanız hem fırsatları takip edebileceğiniz hem de hesap detaylarınıza ulaşabileceğiniz bu uygulama kesinlikle telefonunuzda bulunmalı.

Turkcell’in gençlere yönelik sunduğu avantaj ve eğlencelerle dolu gçtrkcll uygulamasında yok yok diyebilirim. Sadece Genç Turkcell abonelerinin faydalanabildiği fırsatlar, rozetler, hediyeler ve çok daha fazlası uygulamada toplanmış. Başınız sıkıştığında dilediğiniz soruyu sorabileceğiniz Gencaver adında canlı destek veren bir arkadaş dahi mevcut.

Kullandıkça hacıyatmaz, uyanık, bilinçli tüketici, panpa, şafaksökücü ve daha pek çok ilginç rozeti kazanabileceğiniz uygulamada eğlence ve yemek-içme mekanlarında kullanılabilen fırsatların yanında “Uyanır uyanmaz ne yaparsınız” “Parmak mı, çene mi” gibi gençlere yönelik hazırlanmış ilginç sorular da bulunuyor.

gnçtrkcll uygulamasında sadece fırsat ve hediyelerin tadını çıkarmakla kalmıyor; hesap detaylarınıza da ulaşabiliyorsunuz. Turkcell hesabınıza giriş yaparak konuşmanızın, mesajlarınızın ve internet paketinizin ne kadar kaldığını görebiliyor, faturalarınızı inceleyebiliyor ve ödeyebiliyorsunuz.

Genç Turkcell’liyseniz fırsatları takip edebileceğiniz, eğlenceli rozetler kazanabileceğiniz, hattınızın durumunu öğrenebileceğiniz gnçtrkcll uygulamasını kesinlikle indirmelisiniz.