Google Assistant (APK)

Google Assistant (APK)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,613
  • DOSYA BOYUTU 1.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Assistant (Google Asistan) APK indirerek Android telefonunuz için en iyi kişisel asistana sahip olun.

Google Assistant (Google Asistan) APK Türkçe indirerek Android telefonunuzda en iyi kişisel asistan uygulamasına sahip olun. Google Asistan Türkçe dil desteğiyle Türkiye’deki tüm Android telefon kullanıcılarının hizmetinde. Çoğu Android telefon kullanıcısı için Google Asistan Türkçe APK indirme zorunluluğu da ortadan kalktı. Google Asistan Türkçe Beta sürümden de çıkmış oldu.

Android telefonunuzda gelişmiş bir Türkçe kişisel asistan uygulaması arıyorsanız, Google Assistant Türkçe adıyla Google Asistanı kullanmanızı tavsiye ederim. Android telefon kullanıcısı olarak birçok işinizi yaptırabileceğiniz, kullandıkça kendini geliştiren ve dediklerinizi daha iyi anlamaya başlayan bir sanal asistan Google Assistant. Yapay zekasıyla etkileyen Google Asistan, uzun bir süredir hayatımızda ancak Türkçe olarak yeni karşımıza çıkıyor. Google Asistan Türkçe Beta sürümü tamamlandı ve artık Google Asistan Türkçe APK indirme bağlantısı bulmanız gerekmiyor. Doğrudan Google Asistan, Türkçe olarak karşınıza çıkıyor, komutlarınızı dinlemeye hazır.

Ok Google diyerek veya ana ekran tuşuna basarak çağırabileceğiniz Google Assistant (Google Asistan), Türkçe dile oldukça hakim. Klasik her asistanın yapabildiği arama yapma, mesaj gönderme, hatırlatıcı ayarlama, takvim etkinliklerini ayarlama, müzik çalma, yol tarifi alma, hava durumu öğrenme, alarm kurma, haber okuma, yapılacaklar listesi hazırlama, birim dönüştürme (çevirme), cihaz kontrolü (Bluetooth, Flaş açma/kapatma vs.), kalori hesaplama, yakındaki yerleri gösterme dışında kullanıcıyla etkileşime girebilen Google Asistan uygulaması, akıllı ev cihazlarıyla da uyumlu.

Google Asistan uygulaması telefonunuzda desteklenmiyorsa, Google Asistan APK indir seçeneğiyle Türkçe Google Asistan'ı indirip kullanabilirsiniz.