HQ Music Downloader

HQ Music Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 259
  • DOSYA BOYUTU 2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici hello8.1

Windows Phone cihazınızdan müzik dinleyebileceğiniz veya indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Windows Phone cihazınız için müzik indirmek istiyorsanız bunu 500Kbps kaliteye kadar mümkün kılan ücretsiz bir uygulama var. HQ Music Downloader ile telefonunuzun dahili belleğine veya SD kartına sevdiğiniz şarkıları indirebiliyorsunuz. Telefonunuzun internetini dışarıda kullanmak konusunda çekimser bir tavrınız varsa kablosuz bir ağa bağlanıp bu uygulamayı açın ve yolda dinlemekisteyeceğiniz müzikleri indirin.

İndirme seçenekleri farklı kalitelerde de geliyor. 32Kbps, 128Kbps, 320Kbps ve 500Kbps gibi seçeneklerle telefonunuzun kabul ettiği niteliğe destek verdiği ölçüde indirme işlemi gerçekleştirebilirisiniz. Arama motoru prensibiyle çalışan uygulama içerisinden aradığınız şarkının ismini yazın ve sonuçlarda size çıkan örnekler içerisinde mix versiyonlarına kadar gelecek olan önerileri oynatın veya indirin.

Ücretsiz bir uygulama olan HQ Music Downloader ile listelerin en çok dinlenen müziklerinden en sevilen şarkıcılara kadar hazır önerilere ulaşmanız mümkün. Windows Phone üzerinden müzik indirebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız bu örnek oldukça işinize yarayacaktır.