Lomo Kamera

Lomo Kamera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,320
  • DOSYA BOYUTU 18.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wise Shark Software

Android cihazınızdaki resim ve fotoğraflarınızı efektlendirmek, ya da sıfırdan efektli fotoğraflar çekmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Lomo Kamera uygulaması Android telefon tabletlerinizde kullanabileceğiniz fotoğraf çekme ve efektlendirme uygulamalarından bir tanesi. Uygulamanın sahip olduğu 12 adet filtre sayesinde fotoğraflar ve resimler üzerinde en güzel etkileri elde etmek mümkün hale geliyor. Lomo efekti adı verilen bu efektler sayesinde gerçek bir vintage etkisi elde etmek mümkün hale geliyor.

Fotoğraflarınızı çekmeden önce belirlediğiniz fotoğraf makinesi tipine göre direkt olarak sonuçları elde edebiliyorsunuz ve böylece eskiden kullanılan fotoğraf makinelerindeki etkileri elde etmeniz çok kolay oluyor. Sualtı kamerası gibi sıradışı seçenekleri de barındıran uygulama kare şeklindeki Instagram benzeri fotoğraflar çekmenizi de sağlıyor.

Tilt Shift adı verilen özellik ise büyük olan objeleri küçük şekilde çekmenizi sağlarken bir yandan da ilginç resimler elde etmenize yardımcı oluyor. Balıkgözü, hepsi bir arada, siyah beyaz efektleri, sepia, kağıt efektleri ve pek çok diğer efekti hevesle kullanacağınıza eminim. Filtre ve efektler uyguladığınız fotoğraflarınızı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşma seçenekleri de yer almakta.