Loto Piyango

Loto Piyango

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 481
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hakan Özkelemci

Loto Piyango ile biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Loto Piyango, Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu, On Numara ve Milli Piyango biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenebileceğiniz bir mobil uygulama. Biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenmek için tek yapmanız gereken kuponu Windows Phone telefonunuzun kamerasına doğru tutmak.

Windows Phone kullanıcılarına özel hazırlanmış uygulamalar arasında bulunan Loto Piyango, her hafta şans oyunu oynayan herkesin kesinlikle denemesi gereken bir uygulama. Uygulamanın temel amacı şans oyunlarının sonuçlarını göstermek olsa da çok daha fazlasını yapabildiğini uygulamayı kullandığınızda anlıyorsunuz. Örneğin; şans oyunlarından birini oynamak istiyor ancak hangi sayıları yazacağınıza karar veremiyorsunuz. Telefonunuzu sallayarak yeni kuponunuz için sayılar üretebiliyor ve kuponunuzu düşünmeden hazırlayabiliyorsunuz veya geçmiş çekiliş sonuçlarını inceleyerek yeni kuponunuzu şekillendirebiliyorsunuz.

Çekiliş sonuçlarını canlı kutucuklar ile başlangıç ekranınıza kadar taşıyan Loto Piyango, tamamen ücretsiz olarak geliyor ve rahatsız edici reklamlar içermiyor.