Minion Rush

Minion Rush

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22,096
  • DOSYA BOYUTU 43.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Minion Rush oyununda engelleri aşın, muzları toplayın, kötülerin üstesinden gelin.

7'den 70'e herkesin beğenisini kazanmayı başarmış Çılgın Hırsız animasyon filmi baz alınarak hazırlanmış oyunun Windows Phone sürümüdür.

Tamamen ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Minion Rush oyununda temel amacınız önünüze çıkan engelleri aşarak gidebildiğiniz kadar gitmek ve en yüksek puanı elde etmek. Hedefiniz ise yılın Minyonu unvanına sahip olmak. Tahmin edeceğiniz üzere bu kolay değil. Çeşitli görevlerin yer aldığı oyunda engelleri aşmak için yeri geldiğinde zıplayıp, yeri geldiğinde uçmanız gerekiyor. Aynı zamanda önünüze çıkan muzları toplamanız yararınıza olacaktır.

Farklı kamera açıları, özel animasyonlar, seslendirmeler ve 3 boyutlu etkileyici grafiklerin yer verildiği oyunda tamamlamanız gereken birbirinden zorlu 5 bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin kilidini açmanız için size verilen görevlerini eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekiyor. Tabii ki gerçek para ile açmanız da mümkün. Oyundaki kostümler de birbirinden komik. Kimilerini jetonla kimilerini topladığınız muzlarla açıyorsunuz.

Uygulama içi satın almalar içeren Çılgın Hırsız: Minion Rush oyunu akıllı telefon ve tabletinizde keyifle oynacağınız yenilikçi ve orjinal bir oyun.