Total Conquest

Total Conquest

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,868
  • DOSYA BOYUTU 186.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Total Conquest online altyapıya sahip bir sosyal strateji oyunudur

Total Conquest ünlü mobil oyun geliştiricisi Gameloft'un ilk olarak mobil cihazlar için yayınladığı, sonradan Windows 8.1 işletim sistemine uyarladığı, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Online altyapıya sahip bir sosyal oyun olan Total Conquest Roma İmparatorluğu dönemini konu alan bir hikayeye sahiptir. Güçlü Roma imparatoru Sezar'ın ölümünün ardından imparatorluk çapında kaos ve kargaşa hakim olmaya başlamıştır ve  kimin imparator olacağı konusunda büyük çatışmalar yaşanmaktadır. Biz oyuna bu noktada bir Roma valisi olarak dahil oluyoruz ve kendi şehir devletimizi kurarak ordumuzu oluşturuyoruz ve geliştirerek düşmanlarımıza karşı üstünlük kazanmaya çalışıyoruz. Oyunda mutlak üstünlük kurabilmek için kendi lejyonumuzu kurabileceğimiz gibi güçlü lejyonlara da katılabiliyoruz.

Total Conquest'te şehrimizi kurduktan sonra onu düşman saldırılarına karşı korumalıyız. Bunun için bize savunma kuleleri, tuzaklar, duvarlar, kapılar ve garnizon birimleri gibi seçenekler sunulmakta. Kendi şehrimizi güvene aldıktan sonra ise sıra efsanevi savaşlara katılmaya geliyor ve ordumuzun kontrolünü elimize alıyoruz. 10 farklı birime sahip ordularımızı geliştirebiliyoruz ve askerlerimizin rütbelerini arttırabiliyoruz. Ordularımızı güçlendirdikçe diğer oyuncular karşısında zafer kazanmamız da kolaylaşıyor.

Lejyon savaşları ise diğer oyuncularla ortak olarak girdiğimiz savaşlar anlamına geliyor. Dİlersek başka oyuncuların lejyonlarına katılabileceğimiz gibi kendi lejyonumuza arkadaşlarımızı davet edebiliyoruz.