Doors

Doors

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 342
  • DOSYA BOYUTU 21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nibble Labs

Popüler zeka oyunu Doors ile kapıları açmadan önce iki kez düşünün.

Android ve iOS platformunun en iyi zeka oyunlarından biri olan Doors'un Windows Phone sürümüdür. Mükemmel tasarlanmış odaların dört bir köşesine çok iyi gizlenmiş öğeleri kullanarak ilerlediğiniz oyunda, kapıları açmak göründüğü kadar kolay değil.

Benzer odadan kaçış oyunlarından oldukça farklı olan Doors adlı oyundaki temel amaç, gizli öğelerin tümünü keşfederek odaların kapısını açmak. Kapıların üstündeki simgeler, bölümü geçmenizde önemli bir rol oynasa da kapıları açmak her bölümde giderek zorlaşıyor. Kimi bölümde cihazınızı sağa sola sallamanız, kimi bölümde ters çevirmeniz, kimi bölümlerde ise yan yatırmanız gerekecek. Bu da oyunun en eğlenceli yanı diyelebilirim. Zira bu işlemleri yapmadan bölümü geçmeniz imkansız.

Oyunun zorluk seviyesi ise, ne çok zor ne çok kolay olarak ayarlanmış. Bazı bölümleri kolayca geçebiliyorsunuz ancak bazı bölümlerde ciddi anlamda üzerinde düşünmeniz gerekiyor. Geçtiğiniz bölümleri size sormadan otomatik olarak kaydeden oyundaki bölüm sayısı da oldukça yeterli.

Şifre çözerek ilerleyebileceğiniz eğlenceli ve düşündürücü aynı zamanda ücretsiz bir oyun arıyorsanız Doors'u kesinlikle denemelisiniz.