Music Locker

Music Locker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • DOSYA BOYUTU 3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Craig Trought

Bulut depolama alanınızdaki müzikleri oynatma listesine alabileceğiniz ücretsiz bir müzik çalar.

Çevrimiçi OneDrive üzerinden veya telefonunuza depolu olan müziklerle birlikte çalışan bir müzik oynatıcı arıyorsanız Music Locker isimli bu uygulamaya göz atmanızda yarar var. Bulut depolama alanına katmış olduğunuz arşivi internet bağlantınız olduğu sürece telefonunuzdan dinlemeye olanak tanıyan bu uygulama ile kendi kişisel oynatma listelerinizi de oluşturup favori parçalarınızı da işaretleyebiliyorsunuz.

Zarif arayüz tasatımıyla dikkat çeken Music Locker mor ve siyah renkler içinde olan ve bir müzik çalardan bekleyeceğiniz tüm oynatma ve şarkı değiştirme butonlarını ekranınıza eksiksiz olarak dizen bir uygulama. Bir şarkıyı seçip oynatmaya karar vermenizle birlikte albüm kapağı görseliyle birlikte zaman cubuğu da beliren menü modern bir müzik oynatıcısından bekleyeceğiniz her şeyi eksiksiz yerine getiriyor.

OneDrive desteği sayesinde bilgisayarınızdaki arşivi telefona sorunsuzca aktarabildiğiniz Musik Locker ücretsiz bir uygulama. Telefonunuz için duru ama sağlam bir müzik oynatıcı arıyorsanız bu seçenek sizi yolda bırakmayacaktır.