Nimbus for SoundCloud

Nimbus for SoundCloud

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21
  • DOSYA BOYUTU 3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vishesh Mittal

Nimbus for SoundCloud, Windows Phone kullanıcılarına milyonlarca yerli ve yabancı şarkıyı çevrimiçi dinleme ve indirme imkanı tanıyor.

Nimbus for SoundCloud, Windows Phone platformunda şimdiye kadar gördüğüm en başarılı SoundCloud istemcisi. Ücretsiz müzik dinleyebileceğiniz bir platform arıyorsanız hem çevrimiçi dinleme hem de hesap oluşturmadan cihaza indirme seçeneği sunan bu istemciyi kesinlikle denemelisiniz.

Daha çok coverların yer aldığı ücretsiz bir çevrimiçi müzik dinleme platformu olan SoundCloud, Windows Phone platformunda resmi olarak yer almıyor ancak hem arayüzüyle hem de fonksiyonlarıyla resmi uygulamayı aratmayacak kadar kaliteli istemciler mevcut. Nimbus for SoundCloud da beğendiğim istemciler arasında.

Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip hesap oluşturmadan kullanabileceğiniz uygulamada SoundCloud’un tüm özellikleri mevcut. Şarkı, albüm araması yapabilme, şarkılara yapılan yorumları okuyabilme, şarkıları beğenebilme ve yorum gönderebilme, çalma listesi oluşturabilme gibi güzel özellikler mevcut.

Trend müzik altında dünya genelinde en çok dinlenen parçaları tek bakışta görebileceğiniz istemcinin can alıcı özelliği ise şarkıları dinlemek ve indirmek için hesap gerektirmemesi. Hesap oluşturmadan dilediğiniz şarkıyı çalabiliyor ve çalma listesi oluşturmak üzere cihazınıza indirebiliyorsunuz.