Perfect Music Downloader Unlimited

Perfect Music Downloader Unlimited

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 54
  • DOSYA BOYUTU 5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SD Code

Windows Phone cihazınız için müzik indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama arıyorsanız Perfect Music Downloader Unlimited işinize yarayacaktır.

Windows Phone cihazınızla müzik indirme işlemini mümkün kılan Perfect Music Downloader Unlimited isimli bu uygulama ile yola çıkmadan müzik arşivinizi kaydedebilirsiniz. Özellikle de yolda müzik için internet paketini harcamak istemeyenlerin işine yarayan uygulama sayesinde kablosuz bir bağlantıya ulaştığınız andan itibaren telefonunuzun depolama alanına müzikleri birer birer indirebiliyorsunuz. Tabii dilerseniz indirmeden de müzik dinleme seçeneğiniz var.

Kategorilere göre arama seçenekleri sunan uygulama ile sanatçı adı ve müzik tarzı gibi öne çıkan seçeneklerden sevdiğiniz müzikleri bulabilirsiniz. Burada listelenen müzikleri seçip müzik kütüphanenize kaydedebiliyorsunuz veya direkt olarak da dinleyebiliyorsunuz. Müzik tarzına göre arama yapabildiğiniz Perfect Music Downloader Unlimited şaşırtıcı derecede çok kategori ile iyi bir sonuç yakalamanızı mümkün kılıyor.

Ücretsiz bir uygulama olan Perfect Music Downloader Unlimited karşınıza bazen tam ekran reklam görüntüleri çıkartacaktır, ancak müzik depolayıp sonraları dinlemek istediğiniz müddetçe uygulama içi kullanımdan doğacak rahatsızlıklarla çok da karşılaşmayacaksınız.