Popeye Cartoons Free

Popeye Cartoons Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 192
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Enigma

Temel Reis ve arkadaşlarının tüm bölümlerini ücretsiz olarak izlemenizi sağlayacak ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

Temel Reis olarak Türkiye'de ün kazanan Popeye, hem çizgi film hem de oyun dünyası için önemli kilometre taşlarından biridir. Ispanak yiyip Kabasakal ile olan mücadelesini her bölüm kazanan denizci kahramanımızın Televizyon ekranlardan uzak kaldığını biliyoruz. Fakat, klasiklere ilginiz devam ediyorsa Windows Phone cihazınız için çıkan Popeye Cartoons Free isimli uygulama ile yetişkin gözüyle ve orjinal seslendirme diliyle seriyi siyah beyaz döneminden son bölümlerine kadar takip edebilirsiniz.

Çocuklarınıza çizgi film eşliğinde İngilizce öğretmek gibi bir hedefiniz varsa bu uygulama ile dilediğiniz hayale kavuşmanız zor değil. Günümüz eğitim amaçlı çizgi filmlerinin inanılmaz kalitesiz olması durumunuzla empati kurabiliyorum. kendi çocukluk klasiklerini paylaşmak isteyeceğiniz aşikar ve bu çabanızda da son derece haklısınız, çünkü çocuğunuz en iyisini hakkediyor. Temel Reyis bu kıymetli klasiklerin arasında yer alan samimi bir çalışma. Peki uygulama nasıl mı? Açıkçası, arayüz tasarımı oldukça anlaşılır. Kısa yollarla bölüm içi görüntüler sunan panelde her bir bölüm hem rakamlarla hem de bölüm ismiyle ayrılmış durumda. 6 yaş ve yukarısı kullanıcılar bu uygulama içinde yollarını kolay bulabilirler.

Windows Phone kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Popeye Cartoons Free isimli bu uygulama tamamen ücretsiz. Videolar arasında reklam görüntüleriyle karşılaşabiliyorsunuz ve bunu da ortadan kaldırmak için uygulama içi satın alma seçeneği sunulmuş. Yatay açıda tam ekranı destekleyen uygulama sayesinde çizgi film klasiği Temel Reyis'i keyifle izleyebilirsiniz.