Resco Audio Recorder for Pocket PC

Resco Audio Recorder for Pocket PC

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 10,081
  • DOSYA BOYUTU 1.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Resco

Telefon görüşmelerinizi kaydedebileceğiniz çok güzel bir cep bilgisayarı yazılımı.

Resco Audio Recorder ile cep bilgisayarınız ile yaptığınız telefon görüşmelerini gayet net bir şekilde kaydedebiliyorsunuz. Kaydettiğiniz bu ses dosyalarını veya desteklenen formatlardaki diğer ses dosyalarınızı da aynı zamanda bu program ile oynatabilirsiniz.

WAV, MP3, OGG Vorbis, Speex, RAF formatlarını destekleyen bu küçük ama çok fazla seçeneğe sahip program ile aynı zamanda M3U listelerinizide açabiliyorsunuz.

Program içerdiği VAS (Voice Activated System) sistemi ile aralıksız kaydetme özelliğine sahip. Hafızanızdaki boş alana göre dosya maximum kaydı kendi ayarlıyabilen programla aynı zaman istediğiniz ses seviyelerine "Gain Control" özelliği ilede sahip olabileceksiniz.

Aynı zamanda güçlü bir düzenleme aracı olan bu yazılım ile dosyalarınızı kesebilecek, birleştirebilecek veya istemediğiniz kısımlarını çıkarabileceksiniz. Cihazınızın pil ömrünü en uzun şekilde tutmak ve yüksek kalitede kayıtlar yapmanız için tasarlanan bu program vazgeçilmeziniz olucak.

Bilgisayar için barındırdığı ek yazılım ilede hertürlü işlem ve düzenlmeyi bilgisayar ortamınızdada aynı program aracılığı ile devam ettirebileceksiniz.