Scooby-Doo Cartoons Free

Scooby-Doo Cartoons Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 966
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Enigma

Scooby-Doo ve ekibinin tüm bölümlerini ücretsiz olarak izlemenizi sağlayacak ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

80'li yılların sonu ve 90'lı yılların başı arasında Türk televizyonlarında sevilerek izlenen Scooby-Doo bugün yayından kaldırılmış olabilir. Lakin, Windows Phone kullanıcılarına güzel bir haberimiz var. Scooby-Doo Cartoons Free isimli uygulama ile bundan böyle tüm bölümlere ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz. Yaşın büyümesiyle ve İngilizce bilginizin gelişmesiyle orjinal seslendirmeler eşliğinde bambaşka bir deneyim sizi bekliyor olacak.

Çocuklarınızın çizgi film eşliğinde İngilizce öğrenmelerini istiyorsanız bu uygulama sizin için altın bir fırsat sunuyor. Eğer çocuklarınız varsa sizinle ciddi bir şekilde empati kurabiliyorum: Günümüzün çizgi film dizilerinin çok kalitesiz olduğunu düşünüyorsunuz ve kendi geçmişinizin altın değerindeki malzemeleri çocuğunuzla paylaşmak istiyorsunuz. Bu klasik ile dilediğiniz şeye bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Uygulamanın arayüzü, 6 yaş ve yukarısı olan çocukların kolay anlayabileceği bir şekilde tasarlanmış. Panel içerisinde ufak kısa yollarla birlikte bölümler numara ve isim ile sıralanmışlar. Böylece bir bölümden diğerine sizin yardımınız olmadan da geçebilecekler.

Windows Phone için ücretsiz olarak sunulan Scooby-Doo Cartoons Free reklam görüntüleri içerebiliyor ama uygulama içi satın alma ile bunu ortadan kaldırıp çocuğunuzun yanlış bağlantılar tıklamasına mani olabiliyorsunuz. Yatay açıda tam ekranı destekleyen uygulama ile sınırsız çizgi film keyfi yaşayabilirsiniz.