The Jetsons Cartoons Free

The Jetsons Cartoons Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Enigma

Jetgiller Ailesinin tüm bölümlerini ücretsiz olarak izlemenizi sağlayacak ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

Çizgi film dünyasına rengini ve büyüsünü getiren en önemli serilerden biri olan Jetgiller, bir dönem büyük küçük herkesin izlediği bir seriydi. Nitekim televizyon yayınından kaldırılan bu klasiği birçoğumuz sadece çocuk olarak deneyimleyebildik. Şimdi yetişkin olarak bu çizgi filmi tekrar keşfetmek mümkün. Windows Phone platformu için çıkan The Jetsons Cartoons Free ile George Jetson ve ailesinin fütüristik komedisini tekrar yaşayabilirsiniz. Üstelik İngilizce ve orijinal seslendirmeleri sayesinde el değmemiş ve değiştirilmemiş versiyonları sizleri bekliyor olacak.

Çocuğunuzun gelişim aşamasında çizgi film eşliğinde İngilizce öğrenmesini mi istiyorsunuz? Şu an yayında olan örnekleri siz de dandik buluyor musunuz? O halde neden zaman meydan okuyan kalitede bir çalışmaya adım atmıyorsunuz? Böylece çocukluğunuzun kıymetli anılarını çocuğunuzla da paylaşıp yeni bir köprü kurup ilişki boyutunuzu yeni bir seviyeye getirmeniz de mümkün olacaktır.

Uygulama son derece kolay bir kullanıma sahip. Arayüz içerisinde bölümlerin her biri görselleriyle birlikte kutuların içerisine yerleştirilmiş ve bu bölümler hem isimleriyle hem de bölüm sayısıyla adlandırılmış. Böylece uygulamayı ikinci kez açtığınızda kaldığınız yerden takip etmeniz oldukça kolay oluyor. Tam ekran ve yatay açı sayesinde de ekranın izin verdiği kadar büyük bir seyir keyfi cebinizde.

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan The Jetsons Cartoons Free ile çizgi film izlerken bölümlerin içerisinde reklam görüntüleriyle karşılaşabilirsiniz, ancak uygulama içi satın alma ile bu özelliği de devre dışı bırakıp cihazı çocuğunuza emin ellerle teslim edebilirsiniz.