The Pink Panther Cartoons Free

The Pink Panther Cartoons Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,869
  • DOSYA BOYUTU 9.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Enigma

Pembe Panter ve arkadaşlarının tüm bölümlerini ücretsiz olarak izlemenizi sağlayacak ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

Kült çizgi film serileri arasında saygıdeğer bir yere sahip olan Pembe Panter bugün yayın hayatına son vermiş olabilir. Ne var ki, aslında bu seriyi tekrar izlemek için televizyona bağımlı değilsiniz. Windows Phone için çıkan The Pink Panther Cartoons Free ile tüm seriyi baştan aşağıya izlemeniz artık mümkün. Bu kez bir yetişkin olarak yeniden keşfedeceğiniz Pembe Panter pek az İngilizce anlatım içerse de aradaki ince esprileri yakalamanız bugünki yaşınızla artık çok daha mümkün bir senaryo olacak. Sonradan kıymeti anlaşılan bu çizgi diziye bu uygulama ile kapılarınızı açabilirsiniz.

Günümüzün çizgi filmlerinin çocuğunuzu zehirlediğini düşünüyorsanız belki de birlikte oturup gelmiş geçmiş en iyi animasyon çalışmalarından biri olanı takip etmenin vakti gelmiştir. Sizin için anlam ifade eden bir çocukluk anısını kendi çocuğunuzla paylaşırken yaşayacağınız o eşsiz anı ve ortak beğenilerin açacağı yeni iletişim kapılarını düşünün! Pembe Panter gerçekten de sonraki nesillere aktarılmayı hakkeden kaliteli bir seri.

Uygulamanın arayüzü son derece kolay anlaşılır bir yapıya sahip. Bölümlerin her biri ufak görsellerin olduğu karelerden oluşuyor ve altlarında metin olarak bölüm isimleri ve kaçıncı bölüm oldukları yerleştirilmiş durumda. Böylece doğru sıralamayı kaçırmadan ve sonraki kullanımınızda kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacak ayrıntılar da yakalanmış.

The Pink Panther Cartoons Free ile tüm bölümlerini ücretsiz olarak izleyebildiğinizi söylemeden etmeyelim. Bölümleri izlerken reklam görüntüleriyle de karşılaşıyorsunuz ama bunları uygulama içi satın alma seçeneği tamamen uzaklaştırıp çocuğunuzun gönül ferahlığıyla kullanacağı bir hale getirebiliyorsunuz.