Touch Music Free

Touch Music Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 88
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pilot Group LTD

Touch Music Free uygulaması ile müzik dosyalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Touch Music Free, Windows Phone'lu telefonunuzdaki müzik dosyalarınızı başarılı bir şekilde oynatan ücretsiz bir oynatacıdır. Basit ve sade arayüzü ile dikkat çeken oynatıcıyı telefonunuza yükleyerek müzik dosyalarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Günümüz akıllı telefonlarının en sık kullandığımız özelliklerinden birisi de çalışırken, seyahat ederken veya dinlenirken evde veya dışarıda dilediğimiz zaman sevdiğimiz müzikleri dinlememizi sağlayabilmeleridir. Beğendiğimiz müzikleri en iyi şekilde sıralayan ve kesintisiz müzik keyfi yaşatan oynatıcılardan biri olan Touch Music Free uygulaması, hareketle kontrol imkanı sunan, kullanımı son derece basit bir medya oynatıcısı.

Telefonunuzdaki mevcut tüm şarkıların bilgilerini alfabetik biçimde görmenize imkan tanıyan Touch Music Free, oynatma, önceki ve sonraki şarkıya geçme işlevlerine sahip. Beğendiğiniz müzikleri sosyal platformlarda paylaşmanız da mümkün.

Windows Phone Mağazası'ndaki en iyi müzik yönetim uygulamalarından biri olan Touch Music Free, her müzik severin telefonunda bulunması gereken uygulamalardan.