Tuttu mu?

Tuttu mu?

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 106
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hakan Özkelemci

Tuttu mu? uygulaması ile şans oyunlarından kazandığınız ikramiye tutarını hızlı ve zahmetsizce öğrenebilirsiniz.

Tuttu mu?, şans oyunlarından kazandığınız ikramiye tutarını kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebileceğiniz, tüm çekilişlerle ilgili istatistiki bilgilere de ulaşabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Windows Phone platformu için hazırlanmış olan uygulama ile en çok oynanan şans oyunlarından Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu, On Numara’nın çekiliş sonuçlarını zahmetsizce öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kuponunuzu akıllı telefonunuzun kamerasına tutmak. Kısa bir tarama işleminin ardından büyük ikramiyenin size çıkıp çıkmadığını öğrenebilirsiniz. Tabii ki kupon tarama bölümünden de çekiliş sonucunu öğrenmeniz mümkün.

Basit ve sade arayüz ile gelen uygulama şans oyunlarının sonuçlarını iletmekle kalmıyor, kupon oluşturmanıza da yardımcı oluyor. Telefonunuzu sallayarak sayılar üretebiliyor ve kuponunuzu hızlıca oluşuyorsunuz. Böylelikle “Hangi sayıyı yazsam?” sorusunu es geçmiş oluyorsunuz. Bunun yanı sıra kuponlarınıza dair bilgiler de sunuluyor. Çekilişi sonucunu beklediğiniz kuponları, ikramiye çıkan ve çıkmayan kuponları, toplamda kaç kupon yaptığınızı, kuponlar için ne kadar harcadığınızı ve kuponlardan ne kadar kazandığınızı tarih bilgisi ile birlikte görebiliyorsunuz.

Eğer şans oyunları oynuyorsanız, ödüllü uygulamalar arasında yer alan Tuttu mu? uygulaması kesinlikle Windows Phone telefonunuzda olmalı.