Versus: Tarafını Seç

Versus: Tarafını Seç

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mustafa Kadayıfçı

İki seçenek arasında kalıp kararı açık oylamaya bırakmak istiyorsanız Türk yapımı bu ücretsiz uygulamaya mutlaka göz atın.

Öyle bir durum düşünün ki kafanıza takılan bir sorun var ve iki seçenek arasında karar vermediğiniz için soruyu başkalarının cevaplayıp size yardımcı olmasını istiyorsunuz. Türkiye'den Mustafa Kadayıfçı bu uygulamayı hazırlarken farklı bir etkileşim yaratmak istemiş. Versus: Tarafını Seç isimli bu uygulama ile ister ihtiyaçtan ister meraktan başkalarına açık olan sorular sorabilirsiniz.

İnsanların beğenileri konusunda tereddit mü ediyorsunuz? Hangi güyük takımın daha fazla taraftarı olduğu konusunda arkadaşlarınızla bir iddiaya mı tutuştunuz? Bu durumu çözmek için artık bir uygulamalanız var. 5 dakikalık boş zamanınızda belki de oyun oynamak yerine kafanızdaki düşüncelere şekil kazandırmak hayat içerisinde genel anlamda da yol almanızı sağlayacaktır. Ne var ki, reklam veya felsefe kokan bir inceleme yapmaktan korkarım. Ben kendi adıma konuşayım, bir Windows Phone kullanıcısı olarak bu çalışmayı beğendim ve bu işin Türkiye'den çıkmış olması beni sevindirdi.

Sormuş olduğunuz soruların sizden önce de sorulma ihtimalini gözeterek hashtag ile arama yapıp sonuçları görüntüleyebilir veya soruyu cevaplama işlemine katkıda bulunabilirsiniz. Hazırladığınız sorunun Versus: Tarafını Seç veritabanında yer almasını istemediğiniz an itibariyle oluşturduğunuz seçili içerikleri silmeniz de mümkün. Kullanıcılar arasında etkileşimi artıracak bir başka unsur da sorulara cevap veren profillerde dolaşıp diğer sorularına ulaşabilmeniz.

Ücretsiz ve eğlenceli bir uygulama arıyorsanız, boş vaktinize değer katacak bu uygulamaya zaman ayırabilirsiniz.