Windows 7 Games For Windows 10

Windows 7 Games For Windows 10

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21,604
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Winaero

Windows 7 Games For Windows 10 klasik Windows oyunlarını yeni işletim sistemlerine taşıyor

Windows 7 Games For Windows 10 eğer Windows XP, Windows Vista veya Wİndows 7'den Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10'a geçiş yaptıysanız hoşunuza gidebilecek bir program.

Bilindiği üzere Microsoft, Windows 7'den sonra Windows 8'e ve üst versiyonlarını piyasaya sürdüğünde bu yeni işletim sistemlerinde klasik Windows oyunlarına yer vermemişti. Windows XP, Vista ve Wİndows 7'de Solitaire, FreeCell, Hearts, Mayın Tarlası, Tavla, Spider Solitaire gibi Windows ile özdeşleşmiş oyunları dilediğimiz gibi oynayabiliyorduk. Fakat Windows 8 ve üst versiyonlarında bu klasik oyunlar işletim sistemiyle beraber gelmiyordu. Eğer klasik Windows oyunlarını yeni işletim sistemine sahip bilgisayarınızda oynamak isterseniz bu paketten yararlanabilirsiniz.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Windows 7 Games For Windows 10 temel olarak klasik Windows oyunlarını bir araya topluyor ve yeni işletim sistemlerinde oynamanıza imkan tanıyor. Program bir kurulum arayüzüyle birlikte geliyor. İndireceğiniz kurulum programını çalıştırdıktan sonra hangi oyunu yüklemek istediğnizi seçebiliyorsunuz. Yükleme işlemi bitince oyunları istediğiniz zaman oynamaya başlayabilirsiniz.

Windows 7 Games For Windows 10'i indirmek için ziyaret edeceğiniz sayfada aşağıdaki bölüme tıklamanız yeterli: