YouTube Ultra HD

YouTube Ultra HD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 419
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free Unlimited Downloader

YouTube Ultra HD, Windows Phone için tam özellikli YouTube uygulamasıdır.

Windows Phone kullanıcısı olarak resmi YouTube uygulamasının olmamasından şikayetçiyseniz YouTube videolarını yüksek kalitede izleyebileceğiniz, dilediğiniz videoyu indirebileceğiniz ve hesabınızı yönetebileceğiniz YouTube Ultra HD adlı uygulamaya bayılacağınızın garantisini verebilirim.

Gerek son derece modern ve sade tasarlanmış arayüzü gerekse de kolay kullanılabilirliği ve işlevleri ile şimdiye kadar rastladığım en iyi YouTube uygulaması diyebileceğim YouTube Ultra HD, Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli cihazlarla uyumlu ve ücretsiz olarak geliyor.

Şu anda Windows Phone Mağazası’nda resmi YouTube uygulaması bulunmuyor zaten bulunsa da bu uygulama kadar işlevli olmayacaktır. Öyle ki YouTube Ultra HD ile sadece YouTube ve VEVO videolarını yüksek kalitede izlemek ve cihazınıza indirmekle kalmıyor; hesabınıza giriş yaparak videoları sonra izlemek üzere işaretleyebiliyor, beğendiğiniz videoları sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabiliyor, favori kanallarınıza abone olabiliyor, hatta videoları doğrudan telefonunuzdan Chromecast’e aktarabiliyorsunuz.

Videoları ister yazarak isterseniz de sesinizle bulabileceğiniz YouTube Ultra HD, 4.5 yıldızı sonuna kadar hak ediyor.