Rocket Chameleon

Rocket Chameleon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rocket Chameleon, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Rocket Chameleon, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. İlginç bir hikayeye sahip olan oyunda roket üzerinde yol alan bir bukalemunun tehlikeli serüvenine ortak oluyoruz.

Oyundaki temel amacımız kontrolünü aldığımız bukalemunu diğer böceklere çarptırmadan ilerletmek ve mümkün olduğunca fazla ileri gitmek. Bu bağlamda Rocket Chameleon, klasik sonsuz koşu oyunları çizgisinde ilerliyor.

Önümüzde üç şeritli bir yol var ve engellere çarpmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Sorunsuz bir şekilde yol alabilmek için önümüze çıkan böcekleri yememiz gerekiyor. O an bukalemun hangi renkteyse o renkteki böceği yememiz gerekiyor. Örneğin rengimiz kırmızıysa, kırmızı olan böceği yememiz lazım. Aksi halde ne yazık ki oyuna baştan başlamak zorunda kalıyoruz.

Rocket Chameleon'a adım attığımız zaman karşımıza dikkat çekici kalitede hazırlanmış olan bir arayüz çıkıyor. Grafikler çizgi film tandansına sahip fakat kesinlikle kaliteli görünüyorlar. Görsel öğelere ek olarak ses efektleri de oyunun bütünüyle uyum içerisinde ilerliyor.

Her yaşa hitap eden bir atmosfere sahip olan Rocket Chameleon, beceri oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR