Action Bowling 2 1.0.17 (ios)

Action Bowling 2

Action Bowling 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Action Bowling 2, 40 milyon indirmeyle iPhone ve iPad'lerde en fazla oynanan bowling oyunu olarak öne çıkıyor.

Action Bowling 2, dışarı çıkmadan arkadaşlarınıza birlikte bowling oynama keyfi sürmenize izin veren bir iPhone ve iPad oyunu. Ücretsiz olarak geliyor ve cihazda fazla yer kaplamıyor.

Canınız bowling oynamak istiyor ancak birlikte eğlenebileceğiniz bir arkadaş bulamıyor veya dışarıya çıkacak keyfiniz yok, bowling oynamak için yanıp tutuşuyorsanız Action Bowling 2 oyununu iOS cihazınıza indirerek bu sorunu çözebilirsiniz. iOS platformunda 40 milyon indirmeye ulaşan diğer bir deyişle oldukça popüler olan Action Bowling 2, bowling oyununu tek başınıza ve yapay zekaya karşı oynama seçenekleri sunuyor.

Orta düzey grafikler sunan bowling oyununun oynanışı ise son derece basit. Bowling topunu labutlarla buluşturmak için tek yapmanız gereken parmağınızı sürüklemek. Düz atış yapmak istediğinizde yukarı doğru kaydırarak, falsolu atmak istediğinizde yarım daire çizerek atışını yapıyorsunuz. Oldukça basit görünmesine karşın tüm labutları devirmek zaman alıyor ve gerçekten yetenek gerektiriyor. Dilerseniz gerçek oyuna geçmeden pratik modunda alıştırma yaparak atışını geliştirebiliyorsunuz.

Bowling oyununu mobil cihazımıza taşıyan yapımın eksikleri de yok değil. Örneğin; farklı sahalarda farklı toplarla oynamak için ya oyunda çok uzun süre zaman harcamanız ya da oldukça pahalı olan altınları satın almanız gerekiyor. Satın alım dışında oyun modu seçenekleri yok. Yani tek başınızda ilerlemeli olarak veya arkadaşlarınıza karşı oynamaktan başka şansınız yok. Görseller de oldukça geride. Tabii ki bunlar oynanabilirliği düşürmüyor. Action Bowling 2, mağazadaki ücretsiz kategorisinde en iyi bowling oyunlarından biri.

YORUMLAR