Adventure Escape: Carnival 1.26 (ios)

Adventure Escape: Carnival

Adventure Escape: Carnival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Korku dolu sahneler karşımıza çıkacak.

Haiku Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Adventure Escape: Carnival mobil macera oyunları arasında 2 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaktadır.

Kaliteli grafikleri, zengin içeriği ve benzersiz çok sayıda sahnesi ile oyuncuların karşısına çıkan yapım, her kesimden oyuncuya hitap ediyor. Oyun içerisinde amcasını kaybeden Jack’e yardım edecek ve olayları çözmeye çalışacağız. Oyun içerisinde ilerledikçe karşımıza çok sayıda ipuçu çıkacak. Bu ipuçlarını birleştirerek bulmacaları çözecek ve olaylara yakından bakma fırsatı elde edeceğiz. Korku dolu anlar yaşayacağımız yapımda benzersiz karakterler yer alacak.

Sürükleyici oynanışı ve zengin içeriği ile mobil macera oyuncularını tatmin eden yapım geniş kitlesi ile Google Play’de 4.6 gibi bir skor puanı almayı başardı. Tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanabilen yapımda oyuncular gece karnavalında çeşitli keşifler yapacak ve izler aramaya çalışacaklar. Korku ve macera içeriklerini iç içe karşımıza çıkaran Adventure Escape: Carnival iki farklı mobil platformda oynanıyor.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR