Albaraka Mobil Şube

Albaraka Mobil Şube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Albaraka Mobil Şube, Albaraka bankası hesabınızı yönetmek, kontrol etmek ve bankacılık işlemleri yapabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve resmi iOS banka uygulaması.

Albaraka Mobil Şube, adından da anlayacağınız üzere Albaraka Türk Katılım Bankası'nın resmi ve ücretsiz iOS mobil uygulaması. Bankacılık işlemlerinizi cebinize kadar taşıyan bu uygulama sayesinde havale, eft, kredi kartı işlemleri, hesap kontrol etme, fatura ödeme, kontör yükleme vb. pek çok işleminizi banka şubelerine gidip sıra beklemeden kolayca yapabiliyorsunuz.

Uygulama ile bankacılık işlemleri yapabilmek için internet bankacılığı şifreniz olması gerekiyor. Eğer internet bankacılığı şifreniz varsa Albaraka mobil uyguaması üzerinden neredeyse tüm bankacılık işlemlerini dilediğiniz yer ve zamanda iPhone ve iPad'leriniz üzerinden gerçekleştirebilmek mümkün.

Ücretsiz olarak sunulan uygulama destekleyen modeller için Touch ID özelliğini de kullanmanıza olanak sağlıyor. Zaman tasarrufu ve kolaylık sunan Albaraka Mobil Şube, tüm diğer özellikleri ve fonskiyonları dışında şık ve kullanışlı tasarımıyla da dikkatleri çekiyor. Eğer Albaraka Türk Katılım Bankası müşterisiyseniz ve iPhone ya da iPad'iniz varsa bu uygulama ile bankacılık işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

YORUMLAR