Autodesk SketchBook 3.0.3 (ios)

Autodesk SketchBook

Autodesk SketchBook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Autodesk Sketchbook uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kendi resimlerinizi çizebilirsiniz.

Autodesk SketchBook uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarında çizimler yapmak ve bunları kaydetmek isteyenler için hazırlanmış ücretsiz uygulamalardan birisi ve kolayca kullanabileceğiniz, rahatsız edici olmayan bir arayüze sahip.

Pek çok çizim uygulamasının aksine ekranda sabit duran bir arayüz olmaması ile tüm ekranı çizimleriniz için kullanabiliyor ve sadece istediğiniz zaman gerekli araçlara erişim sağlayabiliyorsunuz. Çizimleriniz sırasında amatör de olsanız profesyonel de olsanız istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlayacak çok sayıda fırçanın ve seçeneğin yer alması çok çeşitli düzeylerdeki kullanıcılara hitap etmesini sağlıyor.

Ekrana bastığınız kadar sanal bir baskı algılayabilen uygulama, böylece olabildiğince gerçekçi bir çizim deneyimi sunabiliyor. Her ne kadar ücretsiz sürümündeki fırçalar ve boyama seçenekleri biraz sınırlı olsa da, pro sürümünü uygulama içi satın alma seçenekleri ile aktif hale getirebiliyor ve çok daha geniş opsiyonlara sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca Autodesk hesabı yaratarak katmanlı çalışmalar gibi özellikleri ücretsiz olarak açmak da mümkün hale geliyor.

Hazırladığınız çizimleri yedeklemek için iCloud veya Dropbox hesaplarınızda yedeklemek isterseniz uygulama bu imkanı da sunuyor. Zoom seçenekleri ve döndürme, saydamlık ayarları gibi diğer ayarlar ise çizimlerinizin en kolay yoldan görüntülenmesini sağlıyor.

Autodesk SketchBook çizim yapmaya yeni başlayanların kendilerini geliştirebilecekleri uygulamalar arasında yer aldığı için tüm iOS kullanıcılarına önerebileceğim araçlardan bir tanesi.

YORUMLAR