En İyi Snapchat Benzeri Uygulamalar

Snapchat benzeri uygulamalar kullanmak isteyen kişiler için birbirinden başarılı hizmetlerin yer aldığı bir liste hazırladık. İşte Snapchat tarzı uygulamalar!

Snapchat benzeri uygulamalar, kullanıcılara çeşitli yüz filtreleri sunarak eğlenceli zaman geçirilmesine imkân tanıyor. Peki, popüler sosyal medya uygulaması yerine kullanılabilecek uygulamalar neler? Bu yazıda birbirinden başarılı hizmetleri bir arada topladık. 

Sosyal medya platformları büyüdükçe klasik selfie, tarihin tozlu sayfalarında yerini aldı. Sosyal medya kullanıcıları, Snapchat’in filtrelerinden sonra klasik selfie çekmek yerine filtreli selfie çekimine odaklandı.

Kullanıcıların Snapchat’e yönelmesi, filtre seçenekleri sunan binlerce aracın ortaya çıkmasına neden oldu. Şu an herhangi bir uygulama mağazasını ziyaret ederseniz, filtre destekli binlerce fotoğraf düzenleme aracı bulabilirsiniz. Peki, Snapchat gibi uygulamalar neler?

Snapchat Benzeri Uygulamalar Listesi

  • B612
  • TikTok
  • SNOW
  • Banuba
  • Instagram
  • YouCam Fun
  • LINE Camera
  • Sweet Snap Lite
  • Facebook Messenger

Snapchat sürekli olarak yeni filtreler yayımlıyor olsa da favori filtreniz kaybolabilir veya bulunduğunuz bölgede Snapchat’in çalışmadığını fark edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Snapchat tarzı uygulamalar tercih edebilirsiniz. Ayrıca bazı görsellerin arka planını değiştirmek istiyorsanız en iyi arka planı değiştirme uygulamaları listesini inceleyebilirsiniz.

B612

B612, en az Snapchat kadar kaliteli filtrelere sahip olan bambaşka bir araçtır. B612 sadece filtre sunmakla sınırlı kalmıyor. B612’de yüz düzenleme, çerçeve ekleme makyaj ve benzeri özellikler vardır.

B612’de 1500’den fazla filtre bulunuyor. Selfiede yer alan insanların yüzünü sevimli bir hayvana dönüştürebilirsiniz. B612, en sevdiğiniz filtreleri size hatırlatır. Filtrelerin tamamı yüksek kalitelidir. B612’de ayrıca video çekebilir ve videolara müzik ekleyebilirsiniz.

TikTok

Kısa süre içerisinde tüm dünyada oldukça büyük bir popülerliğe ulaşan ve bu popülerliğini yıllardır devam ettirerek önemli bir başarının altına imza atan TikTok'ta kullanabileceğiniz çeşitli filtreler bulunuyor. Kullanıcıların kısa videolar paylaşmasına olanak tanıyan uygulamada çeşitli düzenleme araçları mevcut.

SNOW

Snapchat alternatifi uygulamalar arasında SNOW da yer alıyor. SNOW’da her gün binlerce filtre keşfedebilirsiniz. Günlük hayatınıza renk katabilecek özel filtreleri kullanma fırsatını kaçırmamalısınız. Sadece birkaç dokunuşun akabinde profesyonel bir selfie elde edebilirsiniz. 

Banuba

Sahip olduğu başarılı arayüz sayesinde çok kolay bir kullanım imkânı sunan Banuba'da çok sayıda yüz filtresi bulunuyor. Yüz filtresinin yanı sıra ses değiştirme, fotoğraf ve video düzenleme gibi özelliklere de sahip. Düzenleme yaptığınız görselleri kolayca cihazınıza indirebilir veya paylaşabilirsiniz.

Instagram

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, pek çok yüz filtresi sunuyor. Hikâyeler özelliği bölümünden erişilebilen filtreler, kullanıcıların eğlenceli zaman geçirmesine olanak tanıyor. Instagram’da yüz filtresi kullanmak için reklam izlemek mecburiyetinde değilsiniz.

Yüz filtresi kullandığınız hikâyeleri ücretsiz olarak galerinize indirebilir veyahut platformda paylaşabilirsiniz. Instagram hesabı açma işlemini gerçekleştirerek görüntü tabanlı sosyal medya platformunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

YouCam Fun

Çok kolay bir kullanıma sahip olan YouCam Fun ile saniyeler içinde eğlenceli görüntüler elde edebilirsiniz. YouCam Fun’ın selfie modu ayrıca yüzünüzü güzelleştirme konusunda da oldukça iyidir. YouCam Fun, siz hiçbir çaba harcamadan mükemmel bir selfie ortaya çıkarır.

LINE Camera

Kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken LINE Camera, birbirinden başarılı tasarıma sahip filtreler sunuyor. 10 milyondan fazla indirilen uygulamada fotoğraf düzenleme araçları da bulunuyor. LINE Corporation tarafından sunulan uygulama kolay bir kullanıma sahip

Sweet Snap Lite

Snapchat gibi uygulamalar listesinde Sweet Snap Lite da bulunuyor. Sweet Snap Studio tarafından sunulan uygulamada fotoğraf düzenleme araçlarının yanı sıra pek çok filtre yer alıyor. 10 milyonu aşkın indirme sayısı ile dikkat çeken uygulamadaki filtreler sayesinde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Facebook Messenger

Facebook hesabınızda ekli olan kullanıcılar ile iletişim kurabilmenize imkân tanıyan Facebook Messenger'da kullanım deneyimini üst seviyeye taşıyan çeşitli özellikler yer alıyor. Bu özelliklerden biri de filtrelerdir. Uygulamada yer alan filtreleri görüntülü görüşme esnasında kullanabilirsiniz.

Bu yazıda Snapchat benzeri uygulamalar listesi hazırladık. Peki, sizce en başarılı uygulama hangisi? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca cihazınızda yer alan gereksiz görselleri pratik bir şekilde silmek istiyorsanız aynı fotoğrafları silme uygulamaları listesine de göz atabilirsiniz.

Mutlaka Denemeniz Gereken En İyi FaceApp Benzeri Uygulamalar
MOBİL

Mutlaka Denemeniz Gereken En İyi FaceApp Benzeri Uygulamalar

FaceApp benzeri uygulamalar neler? Bu soru, fotoğraflarına çeşitli efektler uygulamak için FaceApp yerine farklı bir hizmet kullanmak isteyen çoğu kullanıcı tarafından oldukça merak ediliyor.

YORUMLAR