Axe and Fate 2

Axe and Fate 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Axe and Fate 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Axe and Fate 2 oyunculara klasik RPG oyunlarındaki keyfi yaşatmayı amaçlayan bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Axe and Fate 2'de oyuncular fantastik bir maceraya atılıyorlar. Daha önceden masaüstü FRP oyunları geliştiren uzman bir ekip tarafından hazırlanan Axe and Fate 2'de karanlık zindanlara ve tapınaklara yolculuk eden bir kahramanın yerine geçiyoruz. Bu mekanlarda düşmanlarımızla savaşarak görevlerimizi tamamlamaya ve ganimetleri toplamaya çabalamaktayız.

Axe and Fate 2, FPS kamera açısıyla oynanan bir rol yapma oyunu. Kahramanımızın gözlerinden zindanları keşfederken birçok farklı düşman türüyle karşılaşıyoruz. Ölüleri diriltebilen şeytani büyücüler, iskeletler, hayaletler, canavarlar gibi düşmanlar bize zorlu anlar yaşatmaktalar. Axe and Fate 2 sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip. Oyunda mekanlarda serbestçe dolaşabilirken savaşlar başladığında hamlelerimizi sırayla yapmaya başlıyoruz. Bu da oyuna stratejik bir yapı kazandırıyor.

Axe and Fate 2'de görevleri tamamladıkça seviye atlayabiliyor, kahramanımızı farklı uzmanlık alanlarında ustalaştırabiliyoruz. Oyunun grafik kalitesi tatmin edici seviyede.

YORUMLAR